• DOLAR
  3,6400
  % 0,40
 • EURO
  3,9101
  % 0,10
 • ALTIN
  143,5307
  % 0,26
 • BIST
  90.491
  % 0,25
Modern Salon Dekorasyon Örnekleri

Modern Salon Dekorasyon Örnekleri

Salonlara daha geniş ve daha modern bir düzenlenme yapmak hepimiz elbette ki çok isteriz. Bu yüzden her şeyin yerinde uygun olmasını ve kalitesinden ödün vermeden hayal ettiğiniz dekoru salonlarına dizayn yapabilirsiniz. Bir salonu düzenlemek pek kolay bir iş değildir elbette ki. Uygun mobilyaları,mobilyalara uyan diğer aksesuarlar dahi çok önemli ince ayrıntılardan biridir. İster standart bir […]

Salonlara daha geniş ve daha modern bir düzenlenme yapmak hepimiz elbette ki çok isteriz. Bu yüzden her şeyin yerinde uygun olmasını ve kalitesinden ödün vermeden hayal ettiğiniz dekoru salonlarına dizayn yapabilirsiniz. Bir salonu düzenlemek pek kolay bir iş değildir elbette ki. Uygun mobilyaları,mobilyalara uyan diğer aksesuarlar dahi çok önemli ince ayrıntılardan biridir. İster standart bir salonunuz olsun veya ufak olsun yada çok büyük bir kapasiteye sahip bir salonunuz olsun görmüş olduğunuz örnekleride incelerseniz eğer eminim ki sizlerin evinde de oldukça modern ve cağdaş bir görünümü olacaktır. Salonlarınızı baştan yenilemek için duvalarınızı ve duvarlarınıza uygun şekilde mobilyalar seçilmelidir ki klasik olarak ve hatta ağırlığı da bu yöndedir. Fakat Bilindik modelelrden uzaklaşmak isterseniz farklı ve yaratıcı bir dekorasyona başlamak isterseniz eğer galerimizden yeni ve farklı fikirler alarak sizlerde salonlarınızı baştan yaratabilirsiniz.

Resimleri tam boy görebilmek için lütfen üstüne tıklayın.

Salonlarınız çok büyükse dilerseniz iki ayrı kısma bölerek bir bölümüne ahşap model ve renklerle dizayn edilmiş oturma guruplarıyla döşeyebilir diğer kısmına ise kendi arzunuza göre ister yemek odası dilerseniz farklı uyumlu bir çeşitde yapabilirsiniz. Beyaz renk iç açıcı ve ferah bir renk olduğundan dolayı bembeyaz bir salon tasarımıda gerçekleştirebilirsiniz. Şayet salonlarınız çok büyükse yine bir başka örneklerde de görürseniz eğer ışıklandırma sistemleri ile kurulmuş son derece mükemmel bir salon dekorasyonu yaparak sizleri ziyaret eden misafirleriniz içinde oldukça rahat ve konforlu bir karşılama yapabilirsiniz. Modern salonlar, salon dekorasyonları, salon mobilyaları,salon tasarımları, salon ev dekorasyon fikirleri, salon dizayn ,salon dekorasyon örnekleri.. Biraz daha farklı bir yaklaşımda bulunmak isterseniz eğer rengarenk bir tasarımlada salonlarınızı daha çağdaş bir hale sokabilirsiniz. Dubleks evlere sahip iseniz çatı katı için dahi sıcak bir ortam yaratarak farklı bir mini salon tasarımı yapabilirsiniz. Benim en sevdiğim ve beğendiğim bir görüntü ise siyah asma tavan dizayn ile etrafı tamamen beyaz renkle tasarlanmış ve kırmızı renkli ünite ile duvarda oldukça hoş bir görüntü yaratması ile beraberinde kırmızı beyaz deri koltuklu bu modern salon dekorasyonu oldukça göze çarpan ve mükemmel bir görünüme sahip. Farklı salon dizaynları için galerimizden çeşitlere bakarak yeni fikirlere sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?